سیستم یکپارچه فروش آنلاین

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری یکپارچه

امروزه با پیچیدگی های قوانین مالیاتی و حسابداری استفاده از نرم افزار حسابداری ضروری می باشد. پس انتخاب یک نرم افزار حسابداری مناسب امری مهم برای هر کسب و کاری می باشد. یکی از گزینه های انتخاب نرم افزار حسابداری نرم افزار حسابداری یکپارچه می باشد که ویژگی های فوق العاده ای برای مدیران کسب و کار ها فراهم می کند. در ادامه این مقاله شما را بیشتر با مزایا نرم افزار یکپارچه آشنا خواهیم کرد. 

نرم افزار حسابداری یکپارچه چیست؟

نرم افزار حسابداری یکپارچه (Enterprise Resource Planning - ERP) یک نوع نرم افزار است که اطلاعات مختلف و فرآیندهای مختلف یک سازمان را تحت یک سامانه متمرکز و یکپارچه گردآوری و مدیریت می‌کند. این نوع نرم‌افزارها عموماً شامل قسمت‌های مختلفی از جمله حسابداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت موجودی، مدیریت فروش و بازاریابی و ... می‌باشند که تمامی این بخش‌ها با یکدیگر ارتباط دارند و اطلاعات را به صورت یکپارچه تبادل می‌کنند.

با استفاده از یک نرم‌افزار حسابداری یکپارچه، سازمان‌ها می‌توانند بهبود عملکرد خود را در زمینه‌های مختلفی مانند مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تامین و موجودی، مدیریت فروش و بازاریابی و ... را تجربه کنند. این نرم‌افزارها به صورت یکپارچه اطلاعات را بین بخش‌ها به اشتراک می‌گذارند که این امکان را فراهم می‌کند تا تصمیمات بهتری اتخاذ شود و عملکرد کلی سازمان بهبود یابد.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری یکپارچه

استفاده از یک سیستم یکپارچه مزایای زیادی را به همراه دارد که در ادامه به چند نمونه از این مزایا اشاره خواهیم کرد.

یکی از اصلی ترین مزیت های سیستم یکپارچه حسابداری این است که مدیریت تمامی اجزا به طور کامل قابل کنترل است. یعنی مدیریت بخش فروش و بازاریابی، انبار، حسابداری و مالی و ... طی یک نرم افزار قابل دسترسی است.

ویژگی نرم افزار حسابداری یکپارچه سارب

نرم افزار حسابداری سارب علاوه بر همه این ویژگی ها دارای یک ویژگی منحصر به فردی می باشد. نرم افزار حسابداری سایت به طور مستقیم به سایت فروشگاهی نیز متصل می گردد. این ویژگی بسیار مناسب برای انواع کسب و کار هایی است که می خواهند یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنند. بیشتر نرم افزار های حسابداری برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی ، Api را در اختیار مشتریان قرار می دهند. که همین Api درگیری های بسیار زیادی دارد و سینک کردن اطلاعات یک مشکل خیلی بزرگ است. اما شرکت سارب برای این موضوع چاره اندیشید و یک راهکار فوق العاده برای این موضوع ارائه داده و آن سیستم یکپارچه فروش آنلاین می باشد. که یک سیستم قدرتمند حسابداری به همراه سایت فروش اینترنتی است.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم از ویژگی ها و مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری یکپارچه صحبت کنیم. شما می توانید در صورت هرگونه سوال یا ابهامی با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

هشتگ ها #حسابداری

بالا