امروزه تمامی شرکت ها و فروشگاه ها برای افزایش فروش و پیشرفت مجموعه خود از راه های مختلفی استفاده می کنند ، یکی از این راه ها استخدام ویزیتور است. البته مدیریت ویزیتور و فروش ویزیتور و موجودی کالا ها یکی از چالش های مدیران کسب و کار است. در ادامه برای حل این مسائل راهکاری معرفی خواهیم کرد.

نرم افزار پخش گرم ویزیتور چیست؟

نرم افزار پخش گرم ویزیتور سارب یک نرم افزار قدرتمند در زمینه مدیریت ویزیتور و مشتریان می باشد. نرم افزار ویزیتور با UI جذاب و User Friendly کار ویزیتور ها را بسیار آسان کرده و ویزیتور ها می توانند با چند کلیک به راحتی و آنی فاکتور فروش صادر کنند. شما می توانید برای ویزیتور ها انبارک تعیین کنید برای مثال یعنی می توان ماشین ویزیتور را یک انبارک تعریف کرد و ویزیتور بتواند از همان انبار فاکتور فروش صادر کند و کالا را به مشتری تحویل بدهد.

مزایا استفاده از نرم افزار پخش گرم ویزیتور

استفاده از نرم افزار ویزیتور به افزایش فروش ، مدیریت مشتریان ، مدیریت موجودی کالا ها و ... کمک می کند. این اپلیکیشن ویزیتور سارب مستقیما به نرم افزار حسابداری متصل است و به صورت آنی می تواند موجودی واقعی کالا ها و قیمت را مشاهده کند و فروشی راحت را برای شرکت به ارمغان بیاورد.

ویژگی های نرم افزار ویزیتور سارب

اپلیکیشن ویزیتور سارب دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که می توان به کاربری راحت و آسان ، متصال به نرم افزار حسابداری ، امکان تعریف انبارک  و ... اشاره کرد.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم از ویژگی ها اپلیکیشن پخش گرم ویزیتور سارب صحبت کنیم. شما می توانید در صورت هرگونه سوال یا ابهامی با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

 

هشتگ ها #حسابداری

بالا